Microsoft Azure


Microsoft Azure je stále se rozšiřující kolekce integrovaných cloudových služeb, které vývojáři a odborníci na IT využívají k sestavování, nasazování a správě aplikací prostřednictvím naší globální sítě datacenter. Vytvářejte jednoduché i komplexní projekty pomocí snadno ovladatelného a konzistentního portálového prostředí. Microsoft Azure nabízí všechno, co potřebujete, v rámci jednoho kompletního řešení, od technické dokumentace až po odkazy na partnery. Začněte rychle díky řešením, kterým již důvěřují zákazníci, jako je GE Healthcare, 3M nebo Rolls-Royce.

Díky Azure získáte možnost sestavovat a nasazovat, kdekoli budete chtít, a využívat přitom nástroje, aplikace a architektury podle vašeho výběru. Sami si vyberete, jak nasadíte Azure – propojíte cloudové a místní prostředí s možnostmi hybridních cloudů, zajistíte špičkovou přenositelnost a využijete svoje stávající investice na maximum.

  • Sestavování aplikací podle vašich představ

    Využijte nástroje a opensourcové technologie, které už znáte a kterým důvěřujete, protože Azure podporuje širokou škálu operačních systémů, programovacích jazyků, architektur, databází a rozhraní.

  • Rozšíření místních data a aplikací

    Vezměte svoje investice do opensourcové technologie, dat nebo aplikací a rozšiřte je do cloudu. Snadné hybridní cloudové možnosti v Azure zahrnují infrastrukturu, data, identitu uživatelů, aplikace i správu.

  • Nasazení cloudu v místním prostředí

    Azure Stack vnese do vašeho datacentra možnosti Azure. Dá vám možnost využít aplikační model a nástroje DevOps, Azure Portal a PowerShell napříč cloudovým a místním prostředím.

Chraňte svoje podnikání pomocí nejdůvěryhodnějšího cloudu. Devadesát procent společností z žebříčku Fortune 500 má důvěru v Microsoft Cloud a vy ji můžete mít také. Azure pomáhá chránit vaše prostředky pomocí přísné metodologie a zaměřuje se na zabezpečení, ochranu osobních údajů, dodržování předpisů a transparentnost. Oslovte větší počet zákazníků na celém světě prostřednictvím cloudové služby, která nabízí víc zemí a oblastí než kterýkoli jiný poskytovatel. Azure běží v celosvětové síti datacenter řízených Microsoftem v 38 oznámených oblastech.