Microsoft Dynamics 365 for Financials


Využívejte nástroje pro ekonomické řízení vaší organizace. Účetnictví, fakturace, výkazy a další dokumenty snadno, rychle a na jednom místě.


 • Connector.

  Zefektivněte práci svých zaměstnanců

  Poskytněte svým zaměstnancům pokročilý informační systém spojující firemní procesy a běžné kancelářské aplikace.

 • Connector.

  Dělejte lepší rozhodnutí

  Získejte ucelený obraz o vaší firmě z jednotlivých agend – z účetnictví, prodeje, nákupu, skladu či servisu.

 • Connector.

  Začněte rychle bez omezení růstu

  Začněte používat pokročilý informační systém rychle a bez vstupních investic a zvyšujte své nároky na něj podle potřeb vašeho růstu.

Moduly a funkce


Vytvářejte velmi jednoduše personalizované prodejní nabídky svým zákazníkům a přeměňte je na faktury bez toho, abyste opustili prostředí Microsoft Outlook. Microsoft Dynamics 365 for Financials usnadňuje automatické zpracování plateb a správu pohledávek.

Zjednodušte a zlepšete řízení dodavatelského řetězce díky dynamicky aktualizovanými stavy skladových zásob, automatickému objednávání a předpovídání potřebných skladových zásob. Vestavěná prediktivní inteligence v Microsoft Dynamics 365 for Financials pomáhá předpovídat potřebné skladové zásoby na základě analýzy otevřených prodejních poptávek a objednávek, prodejních trendů a sledováním průběžné dodací lhůty vašich dodavatelů.

Zlepšete své hospodaření díky Microsoft Dynamics 365 for Financials a úplnému komplexnímu pohledu na vaše finanční dat napříč jednotlivými odděleními. Podpořte výkonnost své firmy tím, že dáte svým zaměstnancům intuitivní nástroje po podporu prováděných procesů a přehledné prediktivní analýzy potřebných dat v reálném čase.

Máte zájem o bližší informace nebo nabídku?