Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation


Řiďte lépe své projekty. Zvyšte jejich ziskovost a zároveň spokojenost zákazníků.


 • Connector.

  Budujte dlouhodobé partnerství

  Získejte dlouhodobou důvěru zákazníků a realizujte pro ně opakované ziskové projekty díky vaší spolehlivosti v kvalitě, termínech a slíbené ceně. Přeplňujte zákaznická očekávání díky plánovacím nástrojům.

 • Connector.

  Mějte produktivní zaměstnance

  Pomozte svým týmům pracovat efektivněji tím, že jim poskytnete automatizační technologie a nástroje pro produktivní spolupráci.

 • Connector.

  Podpořte růst inovacemi

  Podpořte svůj business inovativním řešením, se kterým budete vždy připraveni na změny a další růst vaší firmy.

Moduly a funkce


Poskytněte svému obchodnímu a pre-sales týmu jediné místo, kde budou umístěny všechny relevantní informace, postřehy ze sociálních sítí a nástroje pro podporu prodeje. Týmy budou efektivně spolupracovat v rámci aplikace Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation na přípravách nabídky pro zákazníky.
REXsht
Zjednodušte vašim obchodníkům a projektovým manažerům spolupráci na přípravě rozpočtů a harmonogramů projektů pomocí šablon. Pro ještě větší automatizaci a podporu projektového plánování obsahuje aplikace Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation také propojení na Microsoft Project.
REXA5x
Sjednoťte nástroje na přidělování zdrojů a jejich plánování tak, aby vaši manažeři dokázali přiřadit nejvhodnější konzultanty ke každému projektu na základě jejich dovedností, časové dostupnost a zájmu o typ projektu nebo zákazníka. Optimalizuje své zdroje nejen v rámci aplikace Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation, ale jednotně také pro aplikace Customer Service a Field Service.
REXxtO
Zjednodušit správu výkazů práce a evidenci výdajů zaměstnanců díky Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation. Vzájemné předávání informací, přiřazení a schvalování nákladů a odpracovaného projektového času zákazníky, interní schvalování vedoucími projektů nebo vedoucími teamů nebo třeba aktualizace stavu projektů jsou velice snadno dostupné činnosti na všech typech zařízení včetně webového prohlížeče, tabletů nebo mobilních zařízení.
REXA5x
Dejte svým projektových manažerům jedno místo, kde mohou přehledně zadávat, sledovat a schvalovat veškeré projektové náklady. Kde ale také mohou pracovat s projektovými výnosy včetně návrhu, schválení a distribuce zákaznických dokladů prostřednictvím webového portálu nebo e-mailem. Díky Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation a napojení na další Dynamics 365 aplikace jako jsou Operations a Finance budou vaše projektové data a pohledy na ně shodné ve všech firemních agendách.
REXxtE
Poskytněte svým týmům přístup k výkonným a snadno ovladatelným mobilním aplikacím pro iOS, Android a Windows. S těmito mobilními přístupy do Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation mohou členové týmů pracovat s projekty, aktualizovat dovednosti, řídit projektové plány, zadávat spotřebu času a evidovat ostatní projektové náklady. Spolupráce a produktivita na projektu podpořena nástroji Microsoft Office 365 a k dispozici jsou desítky dalších aplikačních rozšíření umístěných ke stažení v Microsoft AppSource.
REXxtJ

Máte zájem o bližší informace nebo nabídku?