Microsoft Office 365


Ať pracujete ve své kanceláři nebo na cestách, získáte známou a špičkovou sadu kancelářských nástrojů. Aplikace Office budou vždy v nejnovější verzi a umožní vám vytvářet, upravovat a sdílet obsah na počítači PC/Mac nebo v zařízeních se systémy iOS, Android nebo Windows se všemi uživateli v reálném čase. S bezplatným úložištěm pro každého uživatele budete mít spoustu místa pro všechny soubory. Soubory budete mít navíc uložené online, takže je můžete sdílet s lidmi ze společnosti nebo mimo ni, odkudkoli, kdykoli to budete potřebovat. A videokonference ve vysokém rozlišení pro více účastníků, sdílení obsahu, sdílené kalendáře a týmový chat vám pomůžou držet krok s týmem.

 • Icon_RightOnMoney_40x40
  Řešení bez počátečních investic

  Neplatíte žádné počáteční výdaje za software a aplikace jsou stále aktuální.

 • Icon_BuiltInSecurity_40x40
  Integrované zabezpečení

  Integrované zabezpečení, kontrola souladu s předpisy a ochrana osobních údajů pomáhají udržet vaše data v bezpečí.

 • Icon_AtTheReady_40x40
  Vždy k vašim službám

  Vždy budete mít finanční záruku 99,9% dostupnosti.

Nové funkce Office 365 v kombinaci s nově vydanými aplikacemi Office 2016 znamenají, že vaše společnost bude mít přístup k dosud nejkomplexnější a nejlépe zabezpečené nabídce Office 365 pro práci a komunikaci v cloudu. Každá skupina je jedinečná a má vlastní potřeby a styl práce. Office 365 poskytuje integrované řešení, které umožňuje všem efektivněji spolupracovat a využívat k práci týmový chat, online schůzky, spoluvytváření a bezpečné sdílení souborů, e-mail skupiny a sociální síť. S Office 365 představuje Microsoft novou úroveň zabezpečení a dodržování předpisů. Díky integrované ochraně osobních údajů, transparentnosti a zdokonaleným uživatelským ovládacím prvkům teď máte ještě lepší kontrolu nad bezpečností svých dat a dodržováním předpisů. Je zřejmé, proč je toto dosud nejbezpečnější Office vůbec.

Moduly a funkce

Microsoft SharePoint Online

SharePoint Online nabízí výkonné funkce SharePointu bez režie spojené se správou vlastní infrastruktury. Možnosti flexibilní správy vám zajistí potřebnou kontrolu, abyste dokázali splnit požadavky organizace spojené s dodržováním předpisů.

Přístup odkudkoli

Musíte produktivně pracovat bez ohledu na to, kam vás život zavede. Díky nové aplikaci SharePoint to teď zvládnete. Bude to, jako byste měli v kapse váš firemní intranet – přístup ke svým týmovým a organizačním zdrojům získáte kdekoliv, takže bez obav zvládnete udělat svou práci.

Bezproblémová spolupráce

Dnešní týmový web na SharePointu je centrem obsahu pro váš tým. Všichni kolegové z vaší organizace i mimo ni se můžou sejít v reálném čase a spolupracovat – vytvářet a sdílet obsah pomocí stejných, známých nástrojů Microsoft Office, které používáte každý den.

Informace a přehledy

Začněte svůj den na domovské stránce SharePointu. Rychle tam zjistíte, jaká je aktivita na všech vašich webech a ve všech skupinách. Spolupracujte v intranetu na týmových webech a udržujte si aktuální přehled o tom, kdo je kdo a co je nového – díky zobrazení týmové aktivity na domovské stránce týmu a v knihovnách dokumentů. Získejte přístup k odborným znalostem a obsahu díky inovativním kartám Lidé, které vám umožní plně využít spolupráci s vašimi kolegy i informace o tom, na čem pracují. Strávíte také méně času hledáním souborů – díky funkci inteligentních návrhů najdou soubory vás.

Zabezpečení a dodržování předpisů na podnikové úrovni

Dnes víc než kdy dřív potřebují podniky škálovatelné řešení, které splňuje požadavky na zabezpečení a dodržování souladu s předpisy a zároveň zajišťuje uplatňování jednotných zásad při všech pracovních postupech a na všech zařízeních. Díky víc než desetiletí zkušeností s vytvářením podnikového softwaru a online služeb nabízí SharePoint nejlepší zabezpečení ve své třídě. Koncoví uživatelé získají produktivitu, o kterou žádali, a oddělení IT dosáhne na potřebné cloudové zabezpečení a splnění požadavků na dodržování předpisů.

Microsoft Exchange Online
Microsoft Exchange Online nabízí rozsáhlé možnosti v bohatém e-mailovém prostředí podnikové úrovně na telefonech, tabletech, počítačích a webu.
 • Využívejte možnosti podnikového e-mailu s většími a spolehlivějšími poštovními schránkami
 • Vyzkoušejte si lepší spolupráci se sdílením dokumentů
 • Přidejte rozšířené funkce pro archivaci, zabezpečení a dodržování předpisů
Zabezpečení a spolehlivost

Exchange Online nabízí rozšířené možnosti, jak chránit vaše informace. Filtrování malwaru a nevyžádané pošty chrání poštovní schránky. Možnosti ochrany před únikem informací brání uživatelům, aby omylem odeslali citlivé informace neoprávněným lidem. Globálně redundantní servery, špičkové možnosti zotavení po havárii a bezpečnostní tým expertů sledujících Exchange Online 24 hodin denně: To všechno chrání vaše data. A díky garanci 99,9% dostupnosti s finanční zárukou v podobě smlouvy o úrovni služeb se můžete spolehnout na to, že váš e-mail bude pořád v provozu a funkční.

Mějte všechno pod kontrolou

Mějte pod kontrolou prostředí vaší firmy a získejte výhodnou možnost hostování e-mailu na serverech Microsoftu. Spravujte svoji organizaci efektivně pomocí Centra pro správu Exchange – webového rozhraní s jednoduchým ovládáním.

Snadné použití a údržba

Pokud chcete poskytnout uživatelům firemní e-mail, který potřebují k práci, je to snadnější než dřív. Automatické opravy snižují nároky na čas a úsilí potřebné k údržbě systému. Nabídněte uživatelům Místní archiv, aby měli všechny svoje důležité údaje na jednom místě. A umožněte jim neomezený přístup k e-mailu, kalendáři a kontaktům ve všech hlavních prohlížečích a na všech zařízeních. Díky integraci s Outlookem můžou využívat rozsáhlé a známé možnosti e-mailu s přístupem offline.

OneDrive pro firmy

Zvládejte více práce s bezpečným a spolehlivým cloudovým úložištěm pro podniky bez ohledu na to, kde zrovna jste. S OneDrive pro firmy získáte online úložiště bez problémů fungující spolu s nástroji, které každodenně používáte k vytváření obsahu, komunikaci a spolupráci, ať už v počítači PC či Mac nebo v systémem iOS, Android nebo zařízení s Windows.

Ukládání a synchronizace

Získejte to správné úložiště pro vaše soubory. Budete k nim mít přístup na webu, kdykoliv a odkudkoliv. Rychle a intuitivně ovladatelné prostředí prohlížeče usnadňuje správu, nahrávání i sdílení souborů. A synchronizace souborů s počítačem PC nebo Mac je jednoduchá, takže vždycky, online i offline, pracujete s nejnovější verzí.

Sdílení a spolupráce

Soubory můžete snadno sdílet se spolupracovníky i externími partnery. Ve známých aplikacích Office, které umožňují pracovat společně v reálném čase, je spoluvytváření hračka. A Office Delve usnadní vyhledávání dokumentů ostatním uživatelům ve vaší organizaci.

Důvěryhodné cloudové úložiště vás zbaví obav

Integrované funkce zabezpečení, jako je šifrování souborů, chrání vaše data. Rozšířené funkce ochrany dat před únikem informací umožňují určit, sledovat a chránit citlivé informace. OneDrive pro firmy navíc splňuje globální i oborové standardy pro soulad s předpisy, mimo jiné normy HIPAA nebo ISO 27001.

Skype pro firmy

Základem skvělých týmů je skvělá komunikace. Propojte uživatele ze svých týmů v prostředí, které mají rádi, v aplikacích Office, které používají každý den. Díky Skypu pro firmy si teď můžete zjednodušit infrastrukturu: nabízí jednu centrální platformu pro volání, konference, video i sdílení.

Skype na různých zařízeních

Buďte se svým týmem v kontaktu odkudkoli pomocí našich mobilních aplikací pro Windows, iOS a AndroidTM nebo přiveďte do prostorů pro schůzky jakékoli velikosti vzdálené účastníky díky sálovým systémům se Skypem pro firmy a zařízení Surface Hub.

Kompletní řešení pro pořádání schůzek

Pracujte, jako byste všichni byli v jedné místnosti, ať jste kdekoli. Skype pro firmy zvládne jakýkoli typ schůzky – spolupráci v týmu, rozsáhlé vysílání i připojení do konference po telefonu.

Moderní hlasové služby s Cloudovou pobočkovou ústřednou

Provádějte, přijímejte a přepojujte firemní hovory v kanceláři, doma i na cestách pomocí telefonu, počítače i mobilu. Zvyšte flexibilitu a zefektivněte správu dí ky hlasovým službám v Office 365.

Zabezpečení, řízení a dodržování předpisů

Získejte kompletní funkce pro zabezpečení, řízení a dodržování předpisů, které pokrývají vše, od jednotlivých uživatelů po celý podnik. Vše stojí na škálovatelnosti na míru a snadné správě, které jsou Office 365 vlastní.

Project Online

Realizujte úspěšné projekty. Zjednodušte správu projektů, zdrojů a portfolia pomocí aplikace Řízení portfolia projektů (PPM). Díky integrovaným nástrojům pro plánování budete moct sledovat projekty a zachovat pořádek.

Řízení projektů

Microsoft PPM umožňuje rychle začít a snadno realizovat projekty. Integrované šablony, známé nástroje pro plánování a přístup z různých zařízení pomáhají projektovým manažerům a týmům zůstat produktivní.

Řízení portfolia

Vyhodnocujte a optimalizujte portfolio projektů, abyste mohli určit priority činností a dosáhnout požadovaných výsledků. Bezproblémová integrace s Power BI nabízí pokročilou analýzu. Díky integrovaným sestavám mají všichni přehled.

Správa zdrojů

Získejte přehled o tom, jak se využívají zdroje, a spolupracujte pomocí integrovaných nástrojů. Díky zjednodušené správě úkolů a času můžou týmy odkudkoli zadávat nové informace a vy tak můžete snadněji koordinovat jejich činnost.

Yammer

Efektivnější a rychlejší způsob připojení. Být pořád připojený je důležitější než dřív. Yammer nabízí jednoduchý způsob, jak v týmu spolupracovat, sdílet poznatky a zapojit všechny ve vaší společnosti.

Skupiny

Spolupracujte s kýmkoli v celé společnosti na projektech, aktivitách a událostech. Skupiny představují otevřené, flexibilní pracovní prostory pro tým a komunitu, protože poskytují centrální místo pro konverzace, soubory, aktualizace a další možnosti.

Externí spolupráce

Přidejte partnery, zákazníky a dodavatele do skupinových konverzací, abyste od nich získali konkrétní názory. Pro průběžnou spolupráci vytvořte vyhrazené externí skupiny nebo externí sítě, které podporují hlubší vztahy a pocit komunity.

Vyhledávání

Vyhledávejte odborníky, konverzace a soubory, abyste omezili duplikování práce. Yammer pomocí Office Graphu zobrazuje přizpůsobené výsledky hledání založené na vašich zájmech a interakcích ve společnosti.

Doručená pošta a oznámení

Doručená pošta umožňuje zobrazovat, určovat priority a spravovat, co je pro vás v Yammeru nejdůležitější. Díky nastavení oznámení a priorit můžete vyřizovat nejdůležitější zprávy a oznámení napříč skupinami.

Informační kanál Novinky

Díky informačnímu kanálu Novinky máte pořád přehled, co se v celé společnosti děje. Yammer upozorňuje na lidi, informace a skupiny, které pro vás můžou být důležité.

Teams

Seznamte se s Microsoft Teams, novým chatovacím pracovním prostorem v Office 365.

Chat pro moderní týmy

Získejte okamžitou flexibilní komunikaci, díky které budou všichni v obraze. Podívejte se na obsah a historii chatu, kdykoliv se vám zachce, včetně týmových chatů ve Skypu, které jsou viditelné pro celý tým. Pro konverzace menších skupin jsou k dispozici soukromé skupinové chaty.

Centrum pro týmovou práci

Dopřejte svému týmu okamžitý přístup ke všemu potřebnému přímo v Office 365.

 • V pracovním prostoru týmu najdete veškerý obsah, nástroje, lidi a konverzace
 • Využijte integrovaný přístup k SharePointu, OneNotu a Skypu pro firmy
 • Pracujte na dokumentech přímo v aplikaci

Důvěryhodné zabezpečení

Microsoft Teams přináší zabezpečení a jistotu souladu s předpisy podnikové úrovně, kterou od Office 365 očekáváte.

 • Podpora řady standardů pro dodržování předpisů
 • Nepřetržité šifrování uložených i přenášených dat
 • Vícefaktorové ověřování pro rozšířenou ochranu identity

Důvěryhodné zabezpečení

Microsoft Teams přináší zabezpečení a jistotu souladu s předpisy podnikové úrovně, kterou od Office 365 očekáváte.

 • Podpora řady standardů pro dodržování předpisů
 • Nepřetržité šifrování uložených i přenášených dat
 • Vícefaktorové ověřování pro rozšířenou ochranu identity

Microsoft Word
Microsoft Word na počítači, Macu nebo mobilním zařízení nabízí například následující možnosti:
 • Vytvoření dokumentu od začátku nebo pomocí šablony
 • Přidání textu, obrázků, efektů a videí
 • Prozkoumání tématu a vyhledání důvěryhodných zdrojů
 • Uložení na OneDrive pro získání přístupu k dokumentům z počítače, tabletu nebo telefonu
 • Sdílení dokumentů a spolupráce s ostatními
 • Sledování a kontrola změn
Microsoft Excel
Microsoft Excel 2016 usnadňuje zpracování čísel. S Excelem a jeho automatickým vyplňováním můžete snadněji zadávat data. Ze svých dat pak můžete jediným kliknutím vytvořit doporučený typ grafu. Pomocí datových pruhů, barevného kódování a ikon můžete snadno rozpoznat trendy a vzory.
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint na počítači, Macu nebo mobilním zařízení nabízí následující možnosti:
 • Vytvoření prezentace od začátku nebo pomocí šablony
 • Přidání textu, obrázků, efektů a videí
 • Výběr profesionálního návrhu pomocí PowerPoint Designeru
 • Přidání přechodů, animací a kinematografických pohybů
 • Uložení na OneDrive pro přístup k prezentacím z počítače, tabletu nebo telefonu
 • Sdílení práce a spolupráce s ostatními, ať už jsou kdekoli
Microsoft Outlook
Microsoft Outlook na počítači, Macu nebo mobilním zařízení nabízí následující možnosti:
 • Uspořádání e-mailů, abyste se mohli soustředit na nejdůležitější zprávy
 • Správa kalendářů, abyste mohli snadno plánovat schůzky a události
 • Sdílení souborů z cloudu, aby příjemci mohli pracovat vždy s nejnovější verzí
 • Trvalé připojení a možnost pracovat,ať jste kdekoli
Microsoft OneNote
Microsoft OneNote is a digital notebook. Whether you’re at home, at school, or in the office, use OneNote to take notes wherever you go. With OneNote on your PC, Mac, or mobile device, you can:
 • Create or insert information in your notebook
 • Collaborate with other people in shared notebooks
 • Take handwritten notes and convert them to text
 • Distinguish note content by using highlighting and tags
 • Access up to date information from almost any device
 • Forget about saving. OneNote automatically saves and syncs your notes so you can focus on your thoughts and ideas
Microsoft Access
Pomocí Microsoft Accessu můžete vytvářet databáze a nemusíte psát kód, ani se stát odborníkem na databáze. Dobře navržené šablony vám pomůžou tvorbu databází zrychlit. Díky dotazům najdete přesně ta data, která potřebujete. Rychle vytvoříte formuláře pro snadné zadávání dat. Data shrnete v seskupených nebo souhrnných sestavách. Desítky průvodců vám pomůžou snadno začít a získat potřebnou produktivitu.
Microsoft Publisher
Publisher is a desktop publishing application that helps you create visually rich, professional-looking publications.
Microsoft Sway
Microsoft Sway is a digital storytelling app for work, school, and home that makes it quick and easy to create and share interactive reports, presentations, newsletters, personal stories, presentations, and more.
Microsoft Visio
Visio helps you visually communicate complex information from multiple data sources:
 • Quickly create professional flow charts, timelines, process maps, organizational charts, IT architecture diagrams, floor plans, and more.
 • Keep diagram data points current by connecting diagram elements directly to data sources.
 • Use data graphics to simplify and enhance the visualization of complex information.
Microsoft Video
Office 365 Video is an intranet portal where people in your organization can post and view videos. With Office 365 Video, you can:
 • Upload and share videos
 • Find and watch videos shared by other people in your organization
 • Create and manage video channels

Technologie

S plány předplatného Microsoft Office 365 dostáváte kompletně nainstalované aplikace Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. Office 365 můžete instalovat na různá zařízení, včetně počítačů PC/Mac, tabletů a telefonů s Androidem, iPadů a iPhonů. Kromě toho s Office 365 získáváte služby, jako je online úložiště na OneDrivu a minuty volání přes Skype pro domácí používání. Když máte aktivní předplatné Office 365, máte vždycky nejnovější verze aplikací Office.